15 Mayıs 2009 Cuma

23 MAYIS -FASHİON FİLM FESTİVAL @ HALL

'Didem'in İzi' 23 Mayıs Cumartesi The Hall' da ki Fashion Film Festival 'da .

Moda ve Sinema tutkunları LEE sponsorluğunda 2. International Fashion Film Festival’de buluşuyor İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen ve büyük ilgi gören International Fashion Film Festival’in ikincisi, 23 Mayıs Cumartesi günü, LEE’nin ana sponsorluğunda, The Hall’da gerçekleşiyor. Farklı ve yenilikçi yaklaşımı ile konsept partiler ve etkinlikler düzenleyen The Hall, 23 Mayıs Cumartesi günü ve gecesi boyunca, tam bir festival mekanı olacak. Festivale, Lee jean ile gelenler, girişte Lee’den yüzde 20 indirim kuponu da kazanacak! Sinema, moda, tasarım ve eğlence dolu bir gün ve gece… Gün boyu sürecek olan Fashion Film Festival’de; workshop ve sempozyumlara katılabilecek, girişimci yeni/genç moda tasarımcıların ürünlerinin satışa sunulduğu mini butikleri, Lee Make History Fotoğraf Yarışması’na katılan fotoğrafların ve Lee ürünlerinin sergilendiği Lee Lounge’u ziyaret edebileceksiniz. www.fashionfilmfest.com adresinden başvuruda bulunarak, bedeninize uygun Lee jeani, “Make Your Own Lee” workshop çalışmalarında renkli ve çeşit çeşit malzeme ile keyifli bir şekilde dilediğiniz gibi tasarlayabilecek ve sonra kendi tasarımınıza sahip olabileceksiniz. 14:00–16:00–18:00 saatlerinde gerçekleşecek workshoplarda, ayrıca JanSport çanta da tasarlayabileceksiniz. Aynı zamanda Festival’de; Pret A Porter, Lagerfeld Confidential, Breakfast at Tiffany’s adlı 3 özel filmin de gösterimi gerçekleşecek. Bu eğlenceli ve moda dolu günün ardından; akşam, The Hall ana salonunda sadece Fashion Film Festival’de yer alacak, Türkiye ve dünyadan pek çok yaratıcı gencin moda üzerine çektiği kısa filmlerin özel gösterimi gerçekleşecek. İzlediğiniz filmleri tartışmak, moda üzerine sohbet etmek ve gecenin büyük partisinden önce biraz soluklanmak için kokteyl alanında keyifli vakit geçirebileceksiniz. Canlı styling showlar, özel saç tasarımı uygulamaları ve pek çok sürpriz aktiviteye de katılma fırsatı bulacağınız festivalde; saat gece yarısını gösterdiğinde son dönem tasarımcıların koleksiyonlarını izleyeceğiniz renkli defile başlayacak. Defileden hemen sonra ise DJ Kiwi’nin performansıyla sabaha kadar müzik, dans ve sınırsız eğlence sizlerle olacak!

THE HALL / 2. INTERNATIONAL FASHION FILM FESTIVAL PROGRAMI
Kapı Açılış : 13.30
Film Gösterimleri Ana Salon : 14.00 Pret a Porter
16.00 Lagerfeld Confidential
18.00 Breakfast at Tiffany’s
Workshop ve Seminerler: 14.00 – 20.00
“Make Your Own Lee” Workshop: 14:00 – 16:00 – 18:00
Kokteyl Parti :20.00
Kısa Film Özel Gösterimi : 22.00
Defile : 00.00
Film Noir Party :00.30


Gündüz: 12,00 TL
Kombine: 28,00 TL - Öğrenci:23,00 TL


International Istanbul Fashion Film FestivalIstanbul'un yeni, heyecanli bir moda merkezi haline gelmesine katkıda bulunmak amacından yola çıkarak, bu festivalı 23 Mayıs Cumartesi 2009 tarihinde gerçekleştiriyoruz. Birbirinden farkli moda tasarımcılarını, stilistleri, heyecanli, ilham verici, yerel moda sahnesinin parçası olan insanları barındıran bu bir günlük festival kaçırılmayacak bir gösteri olacak!

http://fashionfilmfest.com/tr/detaylar.php

Selected designer boutiquesThree wonderful micro-boutiques will be set up for shopping and browsing. These include new and unique styles of clothing, accessories and jewelry. Selected boutiques: Didem'in Izi, Mimi La Cherie, Boa Studio, Beste Gurel, Cuval and Cashmere in Love.
Boutiques showcased from 14:00-18:00